دختر بی گناه

دانلود رمان دختر بی گناه


اسم رمان : دختر بی گناه

نویسنده رمان : منوچهر جلدپوش

مترجم یا ویراستار :ندارد

تعداد صفحات : 845

ژانر : رمان عاشقانه ، رمان غمگین

منبع رمان : تک رمان


12 اردیبهشت 1397 32870 بازدید بدون نظر

دانلود رمان دختر بی گناه

خلاصه رمان دختر بی گناه :

داستان درباره ی دختریه که در روستا زندگی می‌ کنه او آرزوهای بزرگی در سر داره و امیدوار است که سرانجام، روزی آرزوهایش، برآورده شود. یکی از این آرزوها رفتن به مدرسه است، در حالی که در این روستا دختران را به مدرسه نمی‌فرستادند…

بخشب از پارت اول رمان دختر بی گناه :

صبح زود بود مادر روی سر دخترش نسترن گوشه ی تختخواب سرش را به میله ی تخت گرفته بود و گریه می کرد.موهای نسترن را نوازش می نمود و دوباره دستش را زیر چانه می گرفت تا گریه اش باعث به هم خوردن آسایش نسترن نشود.دخترک کوچک وقتی متوجه گریه های پرسر و صدای مادرش شد،از خواب پریده و دستی به چشمانش کشید تا بهتر و واضح تر اطرافش را ببیند. نسترن تازه به مهد کودک رفته و به جز فراهم دیدن لوازم آسایش و استراحت خود به چیزی دیگر نمی اندیشید.هنوز برای فهمیدن خیلی از چیزها کوچک بود.هنوز حتی برای سبک و سنگین کردن کلمه طلاق نیز خیلی کوچک بود.هربار که پد رو مادرش با هم درگیر می شدند پدر بعد از زدن کتکهای وحشیانه و پشت سرهم از این کلمه حرف می زد.

این کلمه نازیبا کم کم نسترن را به فکر فرو برد تا بتواند پیش خود معنی آن را درک کند،اما ذهن کوچکش به قدری ناتوان بود که جای لازم را برای اندازه گیری این کلمه لعنتی درخود نمی دید و تنها این را از آن درک می کرد که بزرگترین پاداش برای مادر است تا به این طریق کمی آرام گرفته و دست از کتک کاری مادر بردارد.


ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.